Стартував конкурс міні-грантів «Громада своїми руками»!

Метою конкурсу є сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів через проведення відкритого конкурсу грантів і міні-грантів «Громада своїми руками» для громадських організацій, органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп активістів, спрямованих на вирішення локальних проблем та перетворення суспільного простору територіальних громад.

У конкурсі міні-грантів беруть участь громадські організації, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (та інші об'єднання жителів), ініціативні групи громадян. Учасники можуть представити на розгляд журі проекти за такими напрямками:

• Житлово-комунальне господарство: підвищення ефективності роботи житлово-комунального господарства; застосування енергоефективних та енергозберігаючих технологій в цій сфері і т.д.
• Пропаганда здорового способу життя та популяризація занять спортом: просвітницькі акції серед підлітків, залучення в спорт дітей, молоді та старшого покоління, організація змістовного дозвілля для дітей шкільного віку і т.д.
• Освіта, культура і творчість: просування мистецтва через соціальні медіа та інноваційні технології (фотовідеоквести, онлайн-проекти, лабораторії науково-технічного та прикладної творчості, пр.); створення умов для самовираження дітей, молоді (арт-проекти, арт-клуби) та інші подібні проекти.
• Благоустрій міста, в тому числі проекти, спрямовані на формування дбайливого ставлення до навколишнього середовища та міській інфраструктурі: благоустрій парків, дворів, дитячих і спортивних майданчиків, інші подібні проекти.
• Соціальна сфера: робота з незахищеними верствами населення (люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти-інваліди, діти з неблагополучних сімей, проблемні сім'ї, матері-одиначки та інші). У рамках проекту передбачено проведення навчання і консультацій для громадян, що допоможе їм отримати необхідні знання про проектну діяльність і оформити якісні проектні пропозиції для участі в конкурсі на отримання грантів.

У 2018 році визначені ключові напрямки в конкурсі - «Енергоефективність в ЖКГ» і новий напрямок - «Екологія».

Розмір максимальної суми міні-гранту збільшений і становить 55 тис. грн. В рамках реалізації проекту відбудеться онлайн-голосування за міні-проекти через сайт соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua, де жителі зможуть вибрати кращі проекти, 10 з яких в кожному місті/районі зможуть отримати + 5 балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

У 2018 році ДТЕК буде активно співпрацювати з Глобальним договором ООН. Тому етап засідання Національного журі буде організований на майданчику для неприбуткових організацій, де Національна Конкурсна комісія визначить 5 кращих проектів серед всіх територій-учасників і визначить їх рейтинг. Це дасть можливість ініціативним групам кращих 5 проектів додатково отримати гранти від 20 тис. грн до 100 тис. грн для можливості розширення діяльності в рамках своїх міні-проектів.

В рамках проекту відбудеться конкурс міні-грантів, а також на 15 територіях завдяки жителям будуть відібрані в реалізацію великі проекти (за допомогою онлайн-голосування жителі зможуть вибрати серед 3-х ідей одну кращу для реалізації масштабного проекту на території). У цьому році сума великого гранту становить від 200 до 500 тис. грн.

Подача проектів здійснюється через сайт http://spp-dtek.com.ua. На сайті також розміщена більш детальна інформація про Конкурс, а також форма заявки.

За додатковою інформацією про конкурс та учасників просимо звертатися:

- Добропілля, м. Білицьке, Добропільський район - тел. 0662438390, Андрій Гончаров, Добропілля, вул. Першотравнева, 83, кабінет 105, з 9:00 до 16:00, е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,

- м. Білозерське - тел. 0662942868, Зухра Щетиніна.

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.