Промоакція від фіскалів – «Ні зарплаті в «конвертах»!»

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів, у тому числі і фіскальної служби. Інформування та роз’яснення роботодавцям та працівникам чинного трудового законодавства та відповідальності за його порушення є вавжливим елементом в питанні оформлення легальних трудових відносин.

Розуміючи всю відповідальність покладених державою на працівників фіскальної служби обов’язків у напрямку легалізації праці та заробітної плати, фахівці Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області проводять інформаційну роботу з представниками бізнесу.

Під час чергової роз’яснювальної акції фахівці роз’яснили переваги легальної зайнятості та ризики отримання її у «конвертах» як для працівників, так і для роботодавців, звернули увагу, що ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці, підлягає фінансовій, адміністративній та кримінальній відповідальністі. Попередили, що штраф за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору складає 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Шановні роботодавці! Не чекайте проведення перевірок, працюйте в правовому полі, дотримуйтесь законодавства про працю!

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.