Творчі друзі фортепіанного відділу

Шкільні роки - незабутня пора життя. Друзі - найцінніше, що ми здобуваємо у дитинстві. Якщо друзів об’єднують спільні інтереси, їх життя стає наповненим та  дуже цікавим. Восьмий рік поспіль у МШ №1 м. Добропілля проводиться конкурс фортепіанних ансамблів «Нас подружила музика», який стає дедалі популярнішим, адже запрошує до себе у гості дітлахів з музичних шкіл Білицького, Білозерського, Новодонецького.

Вік учасників і учасниць - від 6 до 15 років, склад - від дуету до квартету. Виступали не лише друзі, але й рідні сестри та брати, загалом - 16 ансамблів (34 учасники).

«Ми наче побували на справжньому філармонічному концерті, відпочили душею й раділи тому, скільки талановитих дітей навчається в наших школах», - діляться враженнями батьки однієї з учасниць.

А музика лунала дійсно цікава та різноманітна: весела танцювальна та ніжна лірична, вона малювала яскраві образи казкових героїв та примхливі зміни настрою, вела у подорож в минуле та занурювала в різнобарвний світ дитинства. Діти з захопленням слухали кожен виступ, хвилювались, підтримували один одного. Деякі роблять лише перші кроки на сцені, а деякі (як учасники та учасниця фортепіанного квартету, який, до речі, подарував слухачам один з найяскравіших номерів конкурсу) продовжують заняття музикою навіть після закінчення школи.

Бажаємо великого успіху талановитим дітям Великого Добропілля! Нехай 2 квітня 2019 року стане однією з яскравих сторінок їх творчої біографії!

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.