Творчі колективи Великого Добропілля взяли участь у святкуванні Дня Європи

18 травня в Донецькій області традиційно масштабно пройшло святкування Дня Європи, тільки цього разу гостей з усіх міст і районів області приймав не сусідній Покровськ, а старовинний Бахмут.

Місто Добропілля на ньому представили творчі колективи Центру культури та дозвілля м. Добропілля, Центру культури та дозвілля м. Білозерське та Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля. У затишному міському парку розмістилися гості з усієї області з презентаціями країн Євросоюзу. Добропіллю випала честь представляти колиску європейської цивілізації – прекрасну Грецію, і місто впоралося з честю. Не зникала черга охочих зробити фото з живими грецькими богами на фоні райського куточка, що був майстерно відтворений колективом ЦКД м. Добропілля, поруч малеча зацікавлено виготовляла яскраві пов`язки для красивих зачісок разом з майстринями ЦДЮТ. А в цей час на великій сцені відбувалося яскраве театралізоване карнавальне дійство, у якому колектив ЦКД м. Білозерське закружляв глядачів в запальному карнавалі квітів.

de

de1

До вечора не вщухав гамір у парку Бахмута. У розпал свята на нього завітали високі гості: заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз, представник Командування ООС полковник Євген Коваленко, Голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи  Мортен Енберг, Радник Посольства Литовської Республіки Томас Сікорских, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату, полковник Олександр Сергєєв, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин.

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.