У Добропіллі долучилися до акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

Сьогодні, 26 липня, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який відзначається у всьому світі 28 липня Добропільським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно з БО «БФ «Клуб Світанок», ГО «ДОО «Право на життя», за підтримки Альянс громадського здоров'я та Допропільскої міської ради була проведена всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція «ЗНАЙ. ЗАПОБІГАЙ. ТЕСТУЙСЯ. ЛІКУЙСЯ».

gepatit

Під час проведення акції соціальні працівники на вулиця міста розповсюджували інформаційні матеріали з інформацією про вірусний гепатит С. Тим часом в приміщенні Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилося експрес тестування на вірусний гепатит С та ВІЛ-інфекцію, які проводив залучений медичний працівник. Всього в тестуванні взяли участь 51 особа, які протягом 15 хвилин отримали результати тестів.

gepatit1

Наголошуємо, що результат експрес тесту не є остаточним діагнозом, для його підтвердження необхідно звернутися до медичного закладу для додаткового обстеження.

Не будьте байдужими до свого здоров’я.

«ЗНАЙ. ЗАПОБІГАЙ. ТЕСТУЙСЯ. ЛІКУЙСЯ»!

gepatit2

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.