В Добропіллі привітали першу команду дівчат з баскетболу

Спортивне життя Добропілля представлено багатьма секціями, вихованці яких є багаторазовими чемпіонами різноманітних змагань.

Баскетбол є одним з найпопулярніших видів спорту серед командних ігор. У 2019 році відновився тренерський склад відділення баскетболу ДЮСШ. Для розвитку баскетболу до нашого міста було залучено два нових тренера Леонід МИХАЛКО та Олексій ОЧЕРЕТНИЙ.

Керівництвом міста була поставлена мета - формування тренером-викладачем Олексієм ОЧЕРЕТНИМ команди дівчат, здатної бути конкурентоспроможною з іншими спортивними клубами і жіночими командами України.

Було проведено цілеспрямований набір і спортивний відбір кандидатів до збірної команди на базі двох закладів загальної середньої освіти Добропільский НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів №4 – ДНЗ» та НВК «І-ІІІ ст.№7 – ДНЗ». На сьогодні склад команди з 12 основних гравців і 9 запасних сформований і затверджений в ДЮСШ.

Надалі проводиться конкурсний набір кандидатів у команду.

Керівництво шкіл сприяє формуванню та становленню команди. На початковому етапі була сформована основа команди в кількості 16 осіб, які у грудні 2019 року вперше захищали честь Добропілля на Чемпіонаті Донецької області у м. Мирноград, де посіли IV місце.

bask kom

З метою підняття командного духу, налаштування гравців на подальші перемоги у змаганнях більш високого рівня 8 лютого у спортивній залі Палацу спорту м. Добропілля відбулося урочисте вітання першої в історії ДЮСШ  жіночої баскетбольної  команди – БК «Добропілля».

З привітаннями виступив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської  ради Віталій КЛИЧОВ та директор ДЮСШ Ірина БАЗЮК. Юні баскетболістки отримали іменні сертифікати про зарахування в ДЮСШ до відділення баскетболу.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх став виступ команди черлідерів.

bask kom1

Після цього пройшло традиційне тренування у рамках «Діти + Батьки». І, як завжди, всі учасники отримали позитивні емоції та заряд бадьорості.

Кожен присутній мав можливість написати свої побажання юній команді на стенді «Лист у майбутнє БК «Добропілля».

Жіноча команда після отримання сертифікатів розпочала підготовку до кваліфікаційного Чемпіонату України, який відбудеться в місті Залізний Порт Херсонської області з 7 по 13 червня.

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.