У Добропіллі вручено подяку керівнику Громадської організації «Право на життя» за плідну співпрацю з відділом пробації

Становлення пробації в Україні - складний, але дуже захоплюючий процес, який потребує від співробітників служби всебічного налагодження відносин з  представниками різних сфер діяльності, залучення до плідної співпраці державних та недержавних організацій, громадських організацій та фізичних осіб, які б могли сприяти вирішенню криміногенних потреб суб’єктів пробації та запобіганню вчиненню ними повторних правопорушень.

Добропільський відділ пробації сформував всеохоплюючий Банк ресурсів, залучивши до співпраці різного роду організації. Але найбільш плідною та результативною є робота з Громадською організацією «Право на життя», яку очолює Олександр ДЕНИСЕНКО.

Громадська організація «Право на життя» займається  реабілітацією та соціальною адаптації суб’єктів пробації, які мають труднощі пов’язані зі зловживанням алкоголю, наркотиків, ВІЛ–інфекцією та СНІД та перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації.

11 лютого з нагоди святкування 5-ої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» Олександру було вручено подяку за успішне партнерство при здійснення профілактики наркоманії та СНІДу серед суб’єктів пробації.

 

Валентина Клягіна

Добропільський МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.