Перші кроки підприємця-початківця

Як розпочати свій бізнес, як зробити його унікальним, де взяти кошти, як привернути увагу суспільства? Ці запитання неодноразово собі ставлять усі, хто надумав займатися підприємництвом. Одним з таких підприємців став Якунін Іван, який за допомогою Добропільського центру зайнятості зважився на вирішальний крок – відкриття власної справи. Та фахівці служби зайнятості здійснюють допомогу новачкам не тільки на етапі створення бізнесу, але й протягом перших років його діяльності. 15 липня 2019 року відбулася зустріч директора Добропільського міського центру зайнятості Бугаєць Вікторії Василівни, заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Володимирової Марини Володимирівни та підприємця-початківця Якуніна Івана Володимировича. Метою зустрічі став інформаційно-консультаційний супровід підприємця – його всебічна підтримка на шляху розвитку свого бізнесу.

На теперішній час Іван надає консультаційні послуги з практичного застосування податкового законодавства, здійснює аналіз податкових ризиків та допомагає у побудуванні моделі оподаткування бізнесу, здійснює оцінку правочинів на податкові наслідки. Чоловік впевнено крокує у напрямку розвитку своєї справи і реалізації себе як спеціаліста.  

yakun1

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.