Щодо технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій центрами сервісного обслуговування

ЦОП Мирноградської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області інформує платників податків, що відповідно до статті 1 Закону України від 05.07.1995 №266/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» ЦСО – це суб’єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту реєстраторів розрахункових операцій.

Суб’єкти господарювання відповідно до пунктів 1,14 статті 3 Закону зобов’язані:

проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим РРО;

вводити в експлуатацію, проводити технічне обслуговування без порушення раніше здійсненого належним чином опломбування РРО, ремонтувати РРО через ЦСО в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

ЦСО, які уклали договори з виробником, згідно з Порядком ведення реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 13.02.2019 №64 включаються до реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій.

ЦСО зобов’язані проводити свою діяльність згідно з Порядком технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2004 року №601. ЦСО несе встановлену законодавством відповідальність за відповідність РРО, який перебуває на технічному обслуговуванні в такому ЦСО, програмній та конструкторсько-технологічній документації виробника.

ЦСО здійснює введення в експлуатацію та опломбування РРО, їх технічне обслуговування та ремонт виключно на підставі укладених з користувачами відповідних договорів. Виконання зазначених робіт особами або ЦСО без укладання з користувачами договорів забороняється.

Користувачі самостійно обирають ЦСО з числа тих, які мають право на технічне обслуговування та ремонт відповідних моделей РРО. У разі переходу на технічне обслуговування до іншого ЦСО користувач зобов’язаний пере опломбувати РРО. Застосування РРО, опломбованого засобами контролю ЦСО, з якими користувач не уклав договір про технічне обслуговування та ремонт такого РРО, вважається порушенням встановленого порядку опломбування. У разі застосування при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку РРО, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції згідно із статтями 17,18 Закону.

    

      

Начальник

Мирноградської ДПІ

Покровсько-Добропільського управління                                    

Головного управління

ДФС у Донецькій області                                                     Н.КОНОНІХІНА

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.