Вони змінять світ на краще

30 липня в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості відбувся навчальний семінар в рамках роботи бізнес-школи молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!».

Виявити здібності та надати базові компетенції учнівській молоді для успішної самореалізації у майбутньому та допомогти реалізувати власні комерційні та соціальні проекти, ось головна мета започаткування бізнес-школи молодого підприємця.

Учні з інтересом знайомились з поняттями бізнес-ідея та бізнес-план, сутністю бізнес – ідеї, розглядали яскраві приклади успішних підприємців. Дізналися про навички європейського рівня, а саме Hard skills і soft skills. Яка між ними різниця? Як і коли розвивати, для майбутньої кар’єри?

Ділові ігри «Створи власний бізнес», «Скарга», «Купці» в які грала учнівська молодь допомогли їм в реалії відчути себе успішними бізнесменами. При обговоренні учні говорили про те, що нового вони дізналися з сьогоднішнього заходу, ділилися своїми враженнями.

Захід був схожий на гру та проходив в атмосфері творчого і емоційного підйому.

Бізнес-школа молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» – це чудова нагода отримати натхнення, розуміння і підтримку для успішних бізнес-починань, – говорить начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко.

Бізнес-школа молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» чекає саме на тебе!

Довідки за телефоном (06277) 2-88-45

P90730 142514

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.