Торгівля людьми: стосується кожного. Убережіть себе і близьких!

30 липня світове співтовариство відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Здавалося б, на початку ХХІ ст. вираз “торгівля людьми” взагалі не мав би існувати – ні як лінгвістична одиниця, ні як явище. Його місце мало би бути лише в історичних монографіях чи словниках застарілих виразів – страшно уявити, що в епоху інформаційного суспільства, на фоні останніх технологічних проривних проектів, загалом на сучасному етапі розвитку людства воно може досі існувати.

Втім, на противагу всім моральним/етичним/релігійним/світоглядним і т.п. чинникам торгівля людьми і рабство як її різновид не просто існують в поодиноких випадках, ні – вони трансформуються, видозмінюються, розвиваються далі, набуваючи все нових і нових форм і видів.

Рабство – мабуть, найганебніша і найстрашніша сторінка в історії людства загалом. Адже 10 років тому – 2009 року – ООН оприлюднила шокуючі дані: кількість людей, які фактично перебувають в рабському положенні, перевищує загалом кількість “живого товару”, що існувала коли-небудь в історії людства.

Потрапити в рабство набагато простіше, ніж здається. Найпоширеніший канал – шляхом вербування: через неформальні контакти, випадкові знайомства, “звабливі” розповіді начебто спільних знайомих, під час контактів в місцях громадського користування (базари, магазини), через оголошення у пресі, на вулицях, в інтернеті тощо. Спокуса одна – висока платня за роботу. І в роки економічних негараздів ця спокуса лише зростає, знаходячи собі все нових і нових жертв – чоловіків, жінок, дітей, людей з інвалідністю.

Один з найдієвіших і найефективніших чинників і методів протидії торгівлі людьми – інформаційно-освітні кампанії. І сьогодні, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, свій голос до боротьби з торгівлею людьми може долучити кожен з нас.

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.