Події тижня

09.07.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про результати моніторингу звернень громадян, аналіз  роботи з реалізації Стратегії модернізації та розвитку ПФУ на період до 2020 року, про роботу управління за ІІ квартал 2018 року з питань призначення та виплати пенсій, стан виконавської дисципліни тощо.

Continue Reading

Заняття «Школа майбутнього пенсіонера» в дошкільному навчальному закладі

З метою ознайомлення з пенсійним законодавством та формами обслуговування громадян 11 липня 2018 року заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Громило Наталія Миколаївна провела заняття «Школа майбутнього пенсіонера» для працівників дошкільного навчального закладу № 34 «Вуглик» відділу освіти Добропільської міської ради.

Continue Reading

Події тижня

02.07.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича за участю заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про хід відпрацювання кандидатів на індивідуальний  масовий перерахунок з 01.04.2018 р., поновлення виплат пенсій ВПО з 01.05.2018 згідно з інформацією УСЗН про результати проведення додаткових перевірок, стан виконавської дисципліни  тощо.

Continue Reading

Пенсійний фонд інформує щодо змін в отриманні даних з реєстру застрахованих осіб!

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що у зв’язку зі змінами, внесеними до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, інформація з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування надається територіальними органами Пенсійного фонду України в паперовій формі:

Continue Reading

Я маю право

26.06.2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та з нагоди Дня Конституції України в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області проведено виставку правової літератури.

Continue Reading

logo

DOBROPOLSKAYA CITY COUNCIL

OFFICIAL WEBSITE

CONTACTS

  • Dobropole,Pershotravneva St., 83
  • ZIP CODE: 85004
  • E-mail: dgikdobropol@ukrpost.ua
  • Phone. (06277)2-78-60
  • Fax (06277)2-78-71
  • Mn-Tu. 08.00-17.00, Fr. 08.00-16.00
  • Break: 12.00-13.00

SOCIAL NETWORKS


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Dobropolskaya City Council. All rights reserved. All rights to articles, illustrations and other materials are Dobropolskaya City Council and protected by the law of Ukraine "On Copyright and Related Rights". With reference to the site.