Духовне життя міста

Релігійна мережа міста Добропілля представлена 34 релігійними організаціями різних конфесій, з них: у м. Добропілля - 16, м. Білицьке - 7,         м. Білозерське – 9, смт. Новодонецьке – 2.

Найвпливовішим у церковно-релігійному житті міста є православ’я. В місті діють храми релігійних громад Української Православної Церкви Московського патріархату: Свято-Покровський, Свято-Амросієвський, Свято-Троїцький, храм-каплиця Ікони Божої Матері ,,Всех скорбящих радости”.

В православних Храмах міста проходять служіння свят Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Хрещення Господа Бога, День Святої Трійці, Світле Христове Воскресіння (Пасха), пристольні свята та інші культові обряди.

rel

 В урочистих святах беруть участь представники громадських організацій, представники органів місцевого самоврядування, органів влади.

Священики Добропільського благочинія беруть участь в державних та загальноміських святах, проводять інформаційно-просвітницьку роботу серед молоді, проводять благодійні акції.

rel2

За ініціативи  релігійних організацій в місті постійно ведеться активна благодійна і місіонерська діяльність.

До того ж священики Добропільського благочинія постійно співпрацюють з громадськими організаціями. Так, зустрічі просвітницького характеру проводяться з представниками громадської організації інвалідів «Джерело», прихильниками здорового способу життя «Східний вітер», представниками Товариства Червоного Хреста.

Релігійними громадами Української Православної Церкви Московського патріархату організовуються недільні трапези та благодійні обіди для прихожан,  малозабезпечених та дітей-сиріт. Надається допомога продуктами харчування та одягом малозабезпеченим прихожанам.

При храмах діють дитячі недільні школи. Їх настоятелі проводять цикл духовних бесід з учнівською молоддю.

rel1

Традиційним стало проведення велопробігів до свята Хрещення Київської Русі в липні. Віряни спільно з представниками громадської організації «Східний вітер» за підтримки Добропільської міської ради здійснюють хресну ходу на велосипедах по Великому Добропіллю.

Релігійна громада «Церква переможців» тісно співпрацює з громадською організацією «Твій шанс», яка створена в 2007 році з метою сприяння соціальній адаптації людям, які живуть з ВІЛ та їх близьким, людям без певного місця проживання, звільненим з місць позбавлення волі, поліпшення якості їх життя, а також сприяння захисту соціальних, особистих та інших прав і законних інтересів хворих на ВІЛ / СНІД.

Українська Християнська Церква «Покоління віри» щороку проводять свято для дітей та молоді міста, під час якого показують мультиплікаційні фільми, концерт та проводять розважальні ігри.

Релігійна громада «Церква переможців» тісно співпрацює з громадською організацією «Твій шанс», яка створена в 2007 році з метою сприяння соціальній адаптації людям, які живуть з ВІЛ та їх близьким, людям без певного місця проживання, звільненим з місць позбавлення волі, поліпшення якості їх життя, а також сприяння захисту соціальних, особистих та інших прав і законних інтересів хворих на ВІЛ / СНІД.

Органи місцевої влади захищають права і законні інтереси релігійних організацій; сприяють встановленню відносин взаємної релігійної і світоглядної терпимості й поваги між громадянами, які сповідують релігію або не сповідують її, між віруючими різних віросповідань та їх релігійними організаціями; беруть до відома і поважають традиції та внутрішні настанови релігійних організацій, якщо вони не суперечать чинному законодавству.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.