Оплатити послуги можна дистанційно

Добропільське ВУВКГ КП «Компанія« Вода Донбасу» дякує своїм споживачам, які в цей нелегкий період знаходять можливість оплатити послуги водопостачання та водовідведення. Давайте підтримувати один одного в цей складний час.

Ми робимо все можливе для того, щоб в ваших будинках і квартирах була вода і тепло, адже вода - це ще і теплоносій, а від наших споживачів ми чекаємо підтримки у вигляді своєчасних платежів.

Ще раз підкреслюємо - інших джерел доходу у підприємства немає. Ніхто не заправляє бензином або газом наші ремонтні автомобілі і техніку в борг, а виконати ремонт водоводу неможливо без виїзду аварійної бригади. Немає таких підприємств, які безкоштовно постачають реагенти для очищення і знезараження води - хлор і коагулянт.
А найголовніше - нашим співробітникам необхідно виплачувати заробітну плату. Через низькі платежі споживачів утворилася заборгованість з її виплати.

Добропільське ВУВКГ дуже просить знаходити можливість і вчасно платити за отримані послуги з водопостачання та водовідведення.

КП «Компанія «Вода Донбасу» пропонує спростити процес оплати послуг водопостачання та водовідведення, використовуючи Інтернет-банкінг або системи онлайн-платежів.

1. Зареєструвавшись в системі «Інтернет магазину комунальних платежів» (www.mega-billing.com), споживач може отримати персональний доступ в свій особистий віртуальний кабінет. При цьому немає необхідності витрачати час і стояти в черзі, щоб отримати інформацію по своєму особистому рахунку і здійснити оплату, все це можна зробити в дистанційному режимі через Інтернет.

Мегабіллінг дає можливість здійснювати оплату послуг, використовуючи платіжні банківські картки, електронний гаманець або платіжний термінал.

2. Один з доступних на сьогоднішній день способів - через сайт www.oschadnybank.donetsk.ua за допомогою банківських карт будь-якого банку.

3. Мережа платіжних терміналів КБ Приватбанку.

4. Також оплату послуг водопостачання та водовідведення можна здійснити безпосередньо в Добропільському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» через касовий апарат готівкою (служба реалізації на дільницях водоканалу у м. Добропілля, вул. Луганського,2; м. Білицьке, вул. Паркова, 5а; м. Білозерське, вул. Пушкіна, 13).

Телефони для довідок:

м. Добропілля                       2 61 75

м. Білицьке                            6 21 26

м. Білозерське                       3 22 36

Звертаємо Вашу увагу, що з 01.06.2017 режим роботи підприємства змінено, а саме:

з 8-00 до 16-00

перерва з 12-00 до 13-00

вихідні дні:

м. Добропілля, м. Білозерське  - неділя

м. Білицьке  - субота, неділя

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.