Пояснювальна записка до виконання фінансового плану за перше півріччя 2017 року комунального підприємства «Архітектурне бюро» Добропільської міської ради

Комунальне підприємство «Архітектурне бюро» Добропільської міської ради за своїми показниками відноситься до мікропідприємств (Господарський кодекс України гл.6; ст. 55;чз). Основна діяльність бюро – «Діяльність в сфері архітектури» КВЕД 71.11.- проектні та вишукувальні роботи.

         Бюро застосовує госпрозрахунковий метод ведення своєї діяльності, бюджетних коштів для розв’язання своїх проблем ніколи не залучало. Придбання необоротних активів  здійснюється з  прибутку бюро.

         Бюро є платником податку на прибуток на загальній основі і не є платником податку на додану вартість.

         Доходи КП Архітектурного бюро формуються шляхом оплати послуг в сфері архітектури. Вартість виконаних  робіт формується на підставі « Правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, здійснюваного на території України» - ДСТУ Б Д 1.1-7:2013, які є державними будівельними нормами України, де застосовуються усереднені загальногалузеві витрати.

          Штат бюро  складає п’ять одиниць. Посадові оклади, премії та інші виплати  формуються згідно з Коллективним договором бюро,   затвердженим Засновником. Нарахування та виплати здійснюються згідно з законодавством України та фінансовими можливостями бюро.

          Фонд заробітної плати бюро за півріччя   2017 року  склав   133 тис. грн.   за рахунок збільшення виконаних робіт та переведення працівників з 0,5  на 0,75 посадового окладу.

         Бюро відноситься до мікропідприємств і не створює цільових фондів,  не веде  інвестиційної діяльності.

      

Начальник бюро                                    С.С. Арутюнян

        

         

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.