Здійснення правочинів з майном, яке належить неповнолітній дитині

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини» дозвіл на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина, надається виконавчим органом міської ради за поданням служби у справах дітей після проведення зазначеною службою перевірки документів за місцем знаходження майна.

Продовжити

Перелік послуг ЦНАП розширено

Нещодавно Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Продовжити

Реєстрація дитини

Центр надання адміністративних послуг доводить до відома громадян, що відповідно постанови Кабінету Міністрів України № 207 від 2 березня 2016 р. документи для реєстрації місця проживання дитини до 14 років можуть надаватися одним із батьків дитини або її законним представником тільки якщо вони зареєстровані за однією адресою.

Продовжити

Щодо видалення зелених насаджень

Центр надання адміністративних послуг нагадує, що відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» затверджено Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, а саме: ліквідація аварійної ситуації на мережах населеного пункту; відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами; досягнення деревом вікової межі; ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації тощо.

Продовжити

У Центрі надання адміністративних послуг доповнено перелік послуг

Відповідно до рішення Добропільської міської ради від 20.09.2017 № 7/31-13 «Про внесення доповнень до рішення міської ради від 21 червня 2017 року № 7/26-6 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими органами та комунальними підприємствами (нова редакція)», було доповнено перелік послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг у м. Добропілля, а саме: послуги Головного територіального управління юстиції в Донецькій області та Добропільського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області.

Продовжити

Надання довідки про стаж роботи

Центр надання адміністративних послуг у м. Добропілля доводить до відома громадян, що основним документом, підтверджуючим стаж роботи, є трудова книжка. За відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній трудовий стаж встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами.

Продовжити

Для отримання адмінпослуг не потрібно купувати бланки

Центр надання адміністративних послуг у м. Добропілля повідомляє, що відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» забезпечено безоплатне одержання громадянами у достатній кількості бланків та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, в тому числі одержання їх з веб-сайту Добропільської міської ради.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.