🎭 Сила духу та мистецтво, що об'єднує

У Народному домі м. Шептицького особливо проникливо прозвучала вистава «Ангели» Народного музично-драматичного театру імені Лесі Українки під керівництвом режисерки Алли Мельник.
Завдяки проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», внутрішньо переміщені особи з Добропільської громади, мали можливість відвідати цю глибоку та емоційну постановку. Спектакль створено за мотивами твору Анни Багряної «Є в ангелів від лукавого».
💔 Історія, що відгукується в кожному серці
Сюжет, розгорнутий на сцені, болісно перегукувався із сьогоденням. У виставі піднято надважливі для кожного з нас теми:
• Гіркота втрат та ціна свободи;
• Боротьба за право залишатися собою;
• Незламність людського духу.
Ця постановка вразила глядачів своєю щирістю, глибиною та надзвичайною емоційністю. Вона стала не лише яскравою мистецькою подією, а й потужним нагадуванням про те, як важливо підтримувати одне одного у непрості часи.
Щиро дякуємо творчому колективу за емоції, які очищують душу, та проєкту «Пліч-о-пліч» — за можливість єднатися через мистецтво! Світло обов'язково переможе темряву. 🕊
