Біль, що об’єднує крізь відстані 💔

Сьогодні між нами — сотні кілометрів. Різні міста, різні долі, але один спільний біль, який неможливо заглушити чи забути. Війна розкидала добропільчан по всій Україні, та вона не змогла забрати головного — нашої єдності, пам’яті й любові до тих, кого в нас відібрала. Сьогодні ми разом схилили голови в молитві за українських дітей, чиї життя обірвала жорстока російська агресія.
Як це відбувалось?
Шептицький: у місцевому храмі наші земляки запалили свічки пам’яті та спільно помолилися за невинні душі янголят, чиї життя передчасно обірвала війна. Кожна свічка стала символом невимовного болю, скорботи та нашої спільної надії на мирне й безпечне майбутнє для всіх українських дітей.
Одеса, Кам’янське, Дніпро та Павлоград: діти разом з дорослими власноруч виготовили паперових янголів, розвісили їх біля приміщеннь хабів та вшанували хвилиною мовчання невинно загиблих дітей України, запаливши свічки пам'яті.
Київ: добропільчани відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні (монумент «Батьківщина-мати»), де залишили м’яку іграшку в пам'ять про малечу, яка вже ніколи не зможе погратися...
Ворог вбиває не просто будівлі чи інфраструктуру. Він намагається вбити дитинство, мрії та майбутнє. Але ми пам’ятаємо кожного.
Світла і вічна пам’ять маленьким янголятам України. 🕯✨
