Хлорування води в нижній частині міста

У зв'язку з хлоруванням системи водопостачання Добропільським ВУВКГ 22.05.2018 з 8ºº до закінчення робіт подача води в систему водопостачання м. Добропілля (нижня частина міста) буде скорочена на 30%. 24.05.2018 вода в систему буде надходити з підвищеною дозою хлору.

Продовжити

«Вартові свободи» взяли участь в обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»)

З 14 по 19 травня 2018 року у с. Торське Лиманського району Донецької області проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У Грі брали участь 25 роїв з різних куточків Донецької області. Команда-переможець І (міського) етапу «Вартові свободи» (НВК №4) захищала честь міста Добропілля. З міського бюджету було виділено кошти для придбання спорядження.

Продовжити

У місті Білицьке відкрили меморіальну дошку засновникам музичної школи

18 травня у житті Білицької громади відбулась значна подія – відкриття меморіальної дошки, присвяченої засновникам музичної школи№2 Агеєву Миколі Миколайовичу та Губі Григорію Івановичу. 40 років ці дві справжні Людини очолювали школу. Іх справа живе, музична школа працює і бере участь у всіх значних подіях міста та області!

Продовжити

Навчальна поїздка до Польщі

Делегація Донецької області з 13 по 17 травня відвідала Польське місто Люблін з метою отримання нових знань в області залучення інвестицій в місто, пошуку іноземних партнерів, реформування органів місцевого самоврядування, створення індустріальних парків та реалізації бюджету участі.

Продовжити

Наша вишиванка – об’єднує країну – Президент під час флешмобу до Дня вишиванки у Дніпрі

Президент Петро Порошенко взяв участь у флешмобі «Взори вільних», присвяченому Всесвітньому дню вишиванки, який відбувся на площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Разом з учасниками заходу Глава держави взяв участь у створенні фінальної композиції «Україна» - карта України в орнаменті.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.