Куди звертатись, щоб повернути документи в разі ліквідації підприємства

При ліквідації підприємств, установ та організацій до архіву передаються не лише документи з кадрових питань (особового складу), а й особисті документи громадян (трудові книжки, документи про освіту(дипломи, атестати, свідоцтва), документи про шлюб, про народження дітей та інші), які залишились після їх звільнення.

Продовжити

Презентація Добропільського бізнес-клубу

14 липня у приміщенні молодіжного центру DOBROLAB, що знаходиться за адресою: м. Добропілля, вул. Фестивальна, представники ГО «ДЦМ «ДОБРО» та Добропільського міського центру зайнятості провели презентацію «Добропільського бізнес-клубу». Новий клуб розпочне і буде вести свою діяльність в допомогу діючим підприємцям та молоді, які бажають розвивати свій бізнес.

Продовжити

Штормове попередження

Вночі 17 липня на території Донецької області місцями будуть спостерігатися грози та шквали південно-західного вітру 15-20 м/с. Просимо містян бути пильними та не залишати ввімкненими побутові прилади.

Новини боксу

Команда боксерів ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради (тренери Олександр Миронюк, Олександр Михалко) взяли участь відразу в двох масштабних заходах – Чемпіонаті Донецької області з боксу серед юніорів 2002-2003 та Міжнародному турнірі «Кубок Дружніх націй», які проходили у місті Бахмут з 9 по 14 липня 2018 року.

Продовжити

«СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ»

Відділом у справах сім`ї та молоді Добропільської міської ради було направлено на оздоровлення та відпочинок до ТОВ Курортне об`єднання «Сонячний берег» (Одеська область, смт. Сергівка) 8 дітей пільгової категорії. Зміна розпочалась 13.07.2018 року і триватиме 21 день.

Продовжити

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Сьогодні під час спільного засідання постійних комісій з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів та з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю попередньо розглянуто питання, що вносяться на чергову ХLVІ (46) сесію Добропільської міської ради 7 скликання.

Продовжити

Строк розгляду документів, поданих для проведення реєстраційних дій

Відділ реєстрації повідомляє, що відповідно до ст. 26 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» строк розгляду документів юридичних та фізичних осіб, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, складає 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.