Дорогі добропільчани!

Щиросердечно вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

Добропілля щиро любить це свято, зберігаючи і передаючи звичаї з покоління в покоління, освячуючи щедрі великодні кошики під веселі передзвони із церковних веж. Понад два тисячоліття тому Ісус  подарував нам неоціненний скарб, який ніколи не втратить своєї духовної ціни – віру у воскресіння та краще життя.

Хочемо, щоб ця радісна подія утвердила наші переконання в тому, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Просимо у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці.

Нехай на свято збереться вся Ваша велика родина, а стіл прикрасять великодні паски і різнобарвні писанки. Давайте спробуємо стати  добрішими до своїх близьких, до всіх людей, що нас оточують. 

Бажаємо Вам здоров’я, сімейного затишку та святкового доброго настрою.

Щастя, процвітання та Божої благодаті Вам!

Христос Воскрес!

  

Добропільський                                               Секретар Добропільської

міський голова      А.А. Аксьонов                    міської ради              В.Г. Древаль

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.