Дорогі земляки!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!

Минуло 73 роки з повоєнних часів, але їх сувора правда залишається з нами як приклад мужності, патріотизму, тяжкої праці і вічної скорботи за тими, хто віддав своє життя заради усіх нас. З кожним роком пам’ять про народну титанічну битву стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Другої Світової війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їх подвиг. У цей урочистий день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей. 

Шановні ветерани!

Ви гідно пройшли важкими фронтовими дорогами через неймовірні випробування, втрату рідних і друзів. Ваше героїчне минуле, стійкість та мужність у роки суворих випробувань, звитяжна праця у мирний час - яскравий приклад того, як треба любити свій народ, берегти рідну землю, творити державу. Від усієї душі вітаємо Вас та всіх жителів Великого Добропілля зі святом. Бажаємо міцного здоров'я, навіки мирного неба, гарного весняного настрою, щасливого гідного майбуття!

Найщиріша шана, глибока вдячність і доземний уклін Вам, солдати Перемоги та героїчні трудівники тилу! Світла пам'ять полеглим, вічна слава героям-переможцям!

Добропільський                                                                             Секретар Добропільської

міський голова        А.А. Аксьонов                                                міської ради        В.Г. Древаль

Голова Добропільської міської організації ветеранів  М.Т. Швед

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.