Ярмарок вакансій та Акція «Випускник» у Білозерському гірничому професійному ліцеї

8 червня 2017 року Добропільський міський центр зайнятості провів ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості в Білозерському гірничому професійному ліцеї.

Ліцей готує фахівців з гірничих професій: електрослюсар підземний, машиніст підземних установок, машиніст електровозу та соціальних працівників і роботодавці міста та району, які в подальшому є потенційними роботодавцями теперішніх випускників, радо долучились до проведення заходу і гідно представили своє підприємство за допомогою відео презентації, розповіли про вимоги до майбутніх працівників.    

На ярмарку були присутні представники ШУ «Білозерське» ТОВ «ДТЕК», ТДВ «Білозерське», Територільного центр соціального обслуговування м. Добропілля, Територільного центр соціального обслуговування Добропільського району. Відвідувачі заходу, а їх було 70 осіб, отримали  інформацію з перших рук, охоче задавали хвилюючі їх питання, уважно слухали відповіді, адже для студентів це реальний шанс  отримати роботу після закінчення навчання, вже сьогодні покращити свої знання і навички, щоб гідно конкурувати на ринку праці та бути цікавим роботодавцю.

Також сьогодні в рамках акції «Випускник» присутні були ознайомлені з «Всеукраїнським кадровим резервом», створення якого ініціювала служба зайнятості. Кадровий резерв буде  сприяти реализації професіональної кар’ери молоді, працевлаштуванню відповідно до отриманої професії, допомагати в  пошуку роботи та отриманню додаткових навичок, які вимагають роботодавці. Шість осіб планують відзняти відео резюме.

Новий формат ярмарку вакансій  - це приклад плідної співпраці служби зайнятості, роботодавців та соціальних партнерів.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.