Пільги учасникам АТО

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради нагадує, що учасники антитерористичної операції, які мають статус "Учасник бойових дій", згідно  ст.12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та члени їх сімей мають право на  пільги з 75-відсотковою знижкою на житлово-комунальні послуги, 75- відсотковою знижкою плати за скраплений балонний газ та вартості палива для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення в межах норм, передбачених чинним законодавством.

До членів  сім'ї пільговика відноситься дружина (чоловік), їхні  неповнолітні діти (до 18 років), непрацездатні батьки.     

Відповідно  п.2  Постанови  Кабінету  Міністрів  України від 29.01.2003р. № 117 (зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ) до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги включається інформація: загальні відомості про пільговика та членів сім'ї (прізвище, ім’я  та по батькові, число, місяць, рік народження, ідентифікаційний номер у Державному реєстрі фізичних осіб - платників  податків та інших обов'язкових платежів, адреса зареєстрованого місця проживання (або за рішенням комісій, утворених місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування адреса фактичного місця проживання), склад сім’ї, характеристика житла), реквізити паспорта та документа, що підтверджує право на пільги, а також категорія пільговика.

Для вирішення питання щодо надання пільг Вам потрібно звернутись з вищезазначеними документами до відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг (кімната 23) Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, яке знаходиться за адресою: м. Добропілля, пр-т.Шевченка,15. Контактний телефон 2-80-59.

Додатково нагадуємо, що спеціалісти управління надають консультації щодо заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.