ДОБРОПІЛЛЯ СПОРТИВНЕ

Одним з пріоритетних напрямків діяльності місцевої влади є зміцнення здоров’я мешканців Добропілля, розвиток спорту та популяризація активного рухового дозвілля.

Органічною складовою фізичної культури і спорту, частиною культурного життя суспільства є футбол – найпопулярніший вид спорту, яким займаються усі верстви населення: діти, молодь, дорослі, ветерани. У процесі занять у молодого покоління формуються такі якості, як колективізм, цілеспрямованість, наполегливість. Як командна гра цей вид спорту дисциплінує дітей, виховує у них почуття взаємодопомоги та підтримки.

Протягом останніх двох років спостерігаються значні зміни в спортивному житті нашого міста в напрямку розвитку футболу: побудовано 5 спортивних комплексних майданчиків зі штучним покриттям, відкрито відділення футбольного клубу «Шахтар» та як слідство, значно збільшено кількість населення, що систематично займається футболом.

Для розширення спектру фізкультурних послуг в поточному році за рахунок коштів місцевого бюджету встановлені ворота та сітки для дворового футболу за місцем проживання та навчання. Адже здорове та міцне майбутнє покоління України починається саме з аматорського футболу, з можливості кожної дитини поблизу домівки на свіжому повітрі поганяти м’яча з друзями, сусідами, батьками, однокласниками.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до занять з футболу на оновлених майданчиках за наступними адресами: Першотравнева 115; ЗОШ №7; інтернат; ЗОШ 19; ЗОШ 6 ; стадіон «Печериці» ( за межами поля 2 додаткові міні-футбольні майданчики); Банкова 10; Гагаріна 36; Молодіжний 8.

futbol 1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.