Випробування комплексної системи захисту інформації в органі Державного реєстру виборців Добропільської міської ради

9 листопада 2017 року у відділі ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради пройшло експертне випробування комплексної системи захисту інформації  автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців».

При його проведенні утворена за розпорядженням міського голови тимчасова комісія перевірила дотримання вимог обмеженого доступу до приміщень органу ведення; захищеність доступу до бази даних Державного реєстру, виконання норм забезпечення органу засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою; облаштованість приміщень відділу системами автоматичної пожежної та охоронної сигналізації, забезпеченість відділу сейфом для зберігання носіїв ключової інформації, наявність металевих решіток та захисних ролетів на вікнах. Комплексно перевірялась проектна та експлуатаційна документація щодо функціонування КСЗІ АІТС ДРВ рівня ОВР. Було проведено перевірку відповідності встановлених програмно-апаратних засобів, документації КСЗІ АІТС ДРВ, антивірусного захисту  системи.

Випробування довели, що база даних Реєстру на рівні органу ведення  Державного реєстру виборців Добропільської міської є всебічно захищеною системою та відповідає експертним висновкам до Атестата відповідності комплексної системи «Державний реєстр виборців», виданого Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України та зареєстрованого 25.09.2017 за № 15638.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.