КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ!

За ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції 8 листопада 2017 року у приміщенні Краматорської міської ради відбувся семінар-тренінг, організований у рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії з роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».

Участь в його роботі взяла завідувач сектору забезпечення діяльності Добропільської міської ради Валентина ЗАРГАНА. Цікаво, що всі учасники семінару не тільки попередньо пройшли онлайн реєстрацію, а й склали  тест на знання Закону України «Про запобігання корупції».

Фахівцями НАЗК розроблено Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання цього явища, які були представлено присутнім та з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Агентства за посиланням https://nazk.gov.ua/metodychni-rekomendaciyi. Також під час тренінгу учасникам пояснили конкретні типові приклади конфлікту у державній службі та в органах місцевого самоврядування.

Крім того,  завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору»  розроблений безкоштовний навчальний он-лайн курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»  Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень. Символічно, що навчання розпочинається з 9 грудня – у Всесвітній день боротьби з корупцією. Зареєструватись на курс можна за посиланням: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.