Павло Жебрівський відкрив спортивні майданчики

Сьогодні вранці в смт Новодонецьке відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям  за участю голови облдержадміністрації Павла ЖЕБРІВСЬКОГО.

Почесних гостей радо зустріли короваєм та атмосферними українськими танцями. Місцеві футболісти похизувалися своїми спортивними вміннями і досягненнями.

zhebr1

zhebr2

zhebr3

 

Після урочистого перерізання стрічки Павло Іванович зробив перший удар по воротах нового майданчику.

На території Великого Добропілля відкрито 3 футбольні майданчики (в Добропіллі, Новодонецькому та Білицькому) та 8 майданчиків з тренажерами. Поява спортивних об’єктів стала можливою завдяки реалізації проектів з облаштування 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям і 200 спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням до 85-річчя Донецької області за ініціативи та підтримки голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського.

zhebr4

Загалом в місті створено, модернізовано та відремонтовано за фінансової підтримки з обласного бюджету 10 інфраструктурних об’єктів на загальну суму 86 мільйонів гривень. За рахунок Державного фонду регіонального розвитку (22 млн грн) наразі ведуться роботи по капітальному ремонту Центру дитячої та юнацької творчості та Палацу спорту.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.