Радіодиктант національної єдності в закладах освіти Добропільської міської ради

9 листопада 2017 року заклади освіти Добропільської міської ради долучилися до Всеукраїнської акції - XVII радіодиктанту національної єдності.

Акція традиційно відбувається у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Гасло цьогорічного радіодиктанту "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". 

Педагоги та учні не лише долучилися до акції і написали диктант, але й стали своєрідними співорганізаторами акції: створили свій власний осередок диктанту – організували написання у закладах. Не лишилися байдужими батьки учнів і працівники закладів освіти, які виявили бажання приєднатися до акції.

diktant

Всього 2524 особи підтримали ініціативу та долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Саме такі заходи, які вже стали традиційними в освітніх закладах міста, сприяють вихованню в учнів національної самосвідомості, патріотизму, любові до своєї  Батьківщини та мови як духовного надбання українського народу. Вони єднають суспільство та є запорукою  солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Радіодиктант – це єдність усіх українців, незалежно від їхньої етнічної приналежності, навколо української мови.

Радіодиктант - це не про грамотність, а про єднання. На сьогодні він набув статусу величезного масового міжнародного флешмобу.

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.