Семінар з методології наставництва

За підтримки організаторів громадської організації «ОДНА НАДІЯ» спеціалісти служби у справах дітей Добропільської міської ради та фахівці центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді відвідали семінар-навчання з методології наставництва, який проходив в місті Краматорську.

Практика наставництва діє в Україні впродовж останніх семи років. Це є одним із сучасних методів підготовки дітей до самостійного життя, який практикується у багатьох країнах світу. Головна відмінність наставництва від усиновлення чи інших сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, полягає в тому, що між наставником і дитиною не виникає сімейних чи будь-яких інших правових відносин. У той же час, наставник допомагає дитині в засвоєнні норм, моделей поведінки, прийнятих у суспільстві з метою подальшої адаптації дитини до життя в соціумі.

Під час семінару-навчання спеціалісти були ознайомлені з основними нормативно-правовими актами та поняттями; процедурою впровадження програми наставництва на території України. Обговорили проблемні питання та визначились з подальшими напрямками роботи.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.