У Краматорську відбувся семінар «Регіональні програми поводження з відходами»

Питання реалізації регіональної та місцевих програм поводження з відходами в Донецькій області були розглянуті в ході семінару, який було проведено 30 листопада у Краматорську департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації разом з ДЗ «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління». У заході взяли участь начальник відділу комунального господарства  міської ради Олександр ЧИКАР та головний спеціаліст  відділу Ольга ЖИГАРЄВА.

Головною метою семінару стало підвищення професійного рівня працівників виконавчих органів місцевих рад, райдержадміністрацій та інших суб’єктів господарювання усіх форм власності, на яких покладено обов’язки спеціалістів в сфері охорони навколишнього природного середовища.

Під час заходу присутні обговорили питання щодо правових основ розробки та затвердження регіональних та місцевих програм поводження з відходами, обозначили роль регіонального та місцевого рівня у загальнодержавному плануванні.

Загальний інтерес визвало підбиття результатів реалізації «Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки». Учасники семінару мали змогу проаналізувати  досягнення та проблеми, які виникли при її реалізації на місцях та на загальнообласному рівні, обговорити основні напрямки роботи на 2018 рік.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.