Стартувала юнацька баскетбольна ліга Великого Добропілля 2017-2018

Планомірна і кропітка робота з розвитку і популяризації спорту у нашому місті почала приносити свої плоди.

Якщо два роки тому в юнацькій баскетбольній лізі брали участь тільки два населених пункти Добропілля, то в поточному на змаганнях представлені збірні з Білозерська, Новодонецька, Білицького, Добропілля - тобто у повному складі. Це не просто збірні юнаків шкільного віку, а вже сформовані баскетбольні склади, що мають певні навички командної гри. Безумовно, лідируючі позиції займає поки Новодонецька команда (тренер Філімонов А.І.), але вже і білозерчани (тренер Кулінич Н.) їм несуттєво поступаються.

І тур Ліги сезону 2017-2018 відбувся на базі палацу спорту м. Білицке. У залі було по-домашньому затишно, в холі були організовані точки громадського харчування. Урочисте відкриття, парад учасників, концертна програма, зустрічі між збірними супроводжувалися активною підтримкою чисельних вболівальників.

У першій грі зустрічалися команди міста Білицьке (вперше беруть участь у Лізі) і с-ща Новодонецьке (чемпіони ШБЛ 2016-2017 рр.), результат - перемога команди з с-ща Новодонецьке з рахунком 41:13.

Друга гра між спортсменами з м. Білозерське і Добропілля (команда в цьому році оновилася і почала тренуватися під керівництвом тренера Сташука Ігоря Максимовича) проходила напружено, закінчилася підсумком 19: 13 на користь білозерчан.

Третя гра: м. Білицьке і Добропілля, рахунок 12:4 на користь господарів.

У четвертій і вирішальній зустрічі на майданчик вийшли команди с-ща Новодонецьке і м. Білозерське. Гра була дуже видовищною і непередбачуваною до останніх моментів, команди обмінювалися швидкими проривами, по черзі виривалися вперед. Лише на останніх секундах кидком з-під кільця Кречківскій Сергій приніс новодонецькій команді перемогу з рахунком 25:23.

П'ята гра між командами м. Добропілля і с-ща Новодонецьке, зустріч закінчилася з рахунком 36:10 на користь новодонецьких баскетболістів.

У заключній грі спортсмени з м. Білозерське у впертій боротьбі переграли юнаків з м. Білицьке з рахунком 19:13.

Після І туру баскетбольної ліги Великого Добропілля визначено фаворитів:

І місце – с-ще Новодонецьке

ІІ місце - м. Білозерське

ІІІ місце - м. Білицьке

ІV місце – м. Добропілля

Наступний другий тур чемпіонату відбудеться у грудні поточного року.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.