Інформація про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради за листопад 2017 року

Основним напрямком роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради у листопаді 2017 року було ведення персоніфікованого обліку громадян України, що мають право голосу та мешкають або перебувають на території, на яку поширюються повноваження відділу.

Підтримка бази Реєстру в актуальному стані здійснюється у відповідності до інструкції користувача автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" на підставі відомостей, які надаються щомісячно до 5 числа одинадцятьма суб’єктами надання, визначених статтею 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

У листопаді відділом було опрацьовано 527 рядків періодичного поновлення у 26 наданих відомостях.

Виявлені засобами програмного забезпечення Реєстру та за результатами візуального контролю можливі неточності в персональних даних виборців були подані на перевірку у відповідні служби: Добропільському міському відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, виконавчому комітету Білицької міської ради, виконавчому комітету Білозерської міської ради, відділу реєстрації Добропільськкох міської ради, виконавчому комітету Новодонецької селищної ради. Всього у 5 запитах було надано на перевірку 118 записів. За результатами перевірки на підставі 10 ініціативних відомостей внесені зміни в ідентифікаційні дані та виборчі адреси 62 виборців.

На підставі 6 наказів начальника відділу знищено 99 записів, термін зберігання яких закінчився.

На 21 звернення виборців щодо роздруку своїх персональних даних відділом надано 21 довідку.

Робота по наповненню та актуалізації бази даних Державного реєстру виборців триває.   

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.