Шановні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники міської ради!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Нині, незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні проблеми, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження. Основним завданням органів місцевого самоврядування є захист прав громадян і забезпечення належного рівня життя. І міська влада на всіх рівнях намагається відстоювати права та інтереси добропільців.

Працюючи разом з людьми і для людей, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати, поліпшувати і примножувати добробут містян. Ми завжди готові підтримати ініціативи громадських організацій, які спонукають громадян до активного вирішення життєвих питань свого міста.

З нагоди свята висловлюємо вдячність за важку і дуже необхідну працю. Бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного міста. Нехай розуміння і підтримка добропільчан вселяють у Вас впевненість в подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях!

 

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.