Засідання громадської ради при виконкомі міської ради

Вчора під головуванням Петра ДРЕВАЛЯ відбулось позачергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Добропільської міської ради.

Представники громадської ради завжди беруть участь у розгляді важливих питань міста. Підтвердженням цьому є нещодавнє активне обговорення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, аналіз діяльності комунальних підприємств, участь у звітуванні міських депутатів перед виборцями. Вчора на порядок денний було винесено одне питання – розгляд пропозиції заступника міського голови Олексія ГАЛИЦЬКОГО погодити кандидатуру Світлани СУЛІМ для участі в конкурсі на посаду головного лікаря Добропільської лікарні інтенсивного лікування. Після обговорення питань організації роботи лікарні за останній рік, учасники засідання більшістю голосів вирішили підтримати кандидатуру Світлани Миколаївни.

Окрім цього громадськість цікавили питання житлово-комунальної сфери, на які відповідав заступник міського голови Євген БРАЖНІКОВ. Останнім часом в цій сфері багато зроблено та попереду ще чимало роботи. Тож виконавчим комітетом розроблено заходи та підготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення подальших ремонтних робіт в місті.

Наприкінці засідання Петро Петрович запропонував розглянути можливість створити щось індивідуальне для міста, так би мовити, «родзинку» Добропілля. Всі присутні безумовно погодились з пропозицією та вирішили вже на наступному засіданні надати свої варіанти для обговорення.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.