Січневі зустрічі педагогів

На базі НВК-ліцею та ЗОШ-інтернату відбулися щорічні січневі зустрічі педагогічних працівників закладів освіти міста.

Захід був проведений з метою надання методичної допомоги педагогам у розумінні ідей концепції «Нової української школи», ознайомлення з Програмою «Освіта Добропілля для світу, що змінюється 2017-2020 р.р.» та визначення шляхів впровадження перспективних технологій навчання та виховання в освітній процес.

ped2

Слід відзначити активну участь вчителів в обговоренні нагальних питань осучаснення освітньої системи, до якого були залучені і медичні працівники міста: Джура В.В. - заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги з питань охорони дитинства і материнства, Борисов О.М. - лікар-психіатр, Штих Л.А. - лікар-спідолог, Кукурян В.І. - лікар-дерматолог, Барміна Ю.В. - психолог КДМ.

ped5

Не залишились осторонь і працівники виконкому Добропільської міської ради та громадських організацій. З педагогами зустрілися Іватіна О.Ю. - начальник відділу організаційно-кадрової роботи та внутрішньої політики та Денисова А.Ю. - політолог, координатор руху «Сильні громади» ВО Центр UA.

ped4

Під час засідань було вручено сертифікати міської Академії "PROFУСПІХ" вчителям, які підвищили професійну майстерність за очно-дистанційною формою навчання, організованою методичним кабінетом відділу освіти.

ped3

          Маємо надію, що такі освітянські зустрічі стануть запорукою реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.