Результати І етапу ІІ туру Шкільної баскетбольної Ліги Великого Добропілля

Сьогодні на базі палацу спорту міста Білицького проходили зустрічі баскетбольної ліги за участю команд юнаків з Добропілля, Білозерського, Білицького та Новодонецького.

Головна мета даного спортивного заходу - популяризація баскетболу серед молоді, придбання спортивного досвіду і формування збірної Великого Добропілля для подальшої участі у обласних та всеукраїнських змаганнях.

Це традиційне змагання, яке організовується і проводиться третій рік поспіль, щоразу набирає обертів та все більше привертає увагу до баскетболу – унікального ігровогу виду спорту, у якому поєднується безліч складних компонентів.

Сьогодні ігри були цікавими, енергійними і напруженими. Перша зустріч Добропілля (тренер Сташук І.М.) - Білицьке (Тренер Жукоцька Л.Б.) завершилася рахунком 36:20 на користь юнаків Добропілля. Білозерська збірна (тренер Кулінич Н.) з рахунком 24:47 поступилася команді селища Новодонецького (тренер Філімонов А.І.), яка за загальними результатами змагання займає лідируючу позицію.

Наступний етап ІІ туру Шкільної баскетбольної ліги відбуватиметься у місті Добропілля.

       Тож на початку лютого чекаємо Вас, шановні жителі міста, вболівальники, спортсмени, студенти, школярі, робітники, службовці та пенсіонери! Приходьте, підтримуйте своїх друзів і знайомих - учасників баскетбольного турніру!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.