У Білозерському відкрили відремонтований концертний зал

У неймовірно теплій і радісній атмосфері пройшла у Центрі культури та дозвілля міста Білозерського презентація залу для глядачів і зустріч Нового Року за старим календарем. 

Відкриття стало справжнім святом. 

Кілька місяців капітального ремонту пройшли в хвилюючому передчутті дива. Результати перевершили всі очікування: сучасний дизайн, гарне оформлення сцени, механічне обладнання, нова світлова апаратура, комфортні крісла - зал вражаюче змінився. Залишивши всі справи, жителі міста сім'ями прийшли на велику довгоочікувану подію. 

Від імені учасників самодіяльності, працівників Центру культури і дозвілля та жителів міста Білозерське прозвучали слова величезної подяки тим, завдяки кому капітальний ремонт залу став можливим: Добропільському міському голові Андрію АКСЬОНОВУ, Директору департаменту з соціального розвитку компанії ДТЕК Вікторії ГРИБ, директору центру муніципального розвитку міста Білозерське Зухрі ЩЕТИНІНІЙ.

Щедрівки, захоплюючий сюжет, багатожанрова феєрія художніх номерів і висока майстерність виконання творчих колективів ЦКД м. Білозерське подарували глядачам величезну духовну і естетичну насолоду.  

zal biloz1

zal biloz2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.