Дотримання трудового законодавства – основне питання наради з підприємцями Великого Добропілля

Сьогодні під головуванням першого заступника міського голови Олексія КОРМІЛЬЦЕВА в приміщенні виконкому відбулася нарада з підприємцями Великого Добропілля, основним питанням якої був контроль за дотриманням трудового законодавства, що буде здійснюватись інспектором праці.

До відома присутніх довели передбачену відповідальність юридичних та фізичних осіб – підприємців за статтею 265 КЗпП у вигляді штрафів та озвучили їх розмір.

З другого кварталу 2018 року заплановано інспекційне відвідування підприємців, які використовують найману працю, з метою виявлення порушень дотримання трудового законодавства. А поки що інспектор праці надаватиме консультаційну допомогу. На офіційному сайті міської ради незабаром буде розміщено перелік документів, які потрібні бути в наявності у підприємців на момент перевірки.

Представники податкової інспекції коротко доповіли про зміни в податковому законодавстві та запросили на нараду з цього питання, яка відбудеться 25 січня 2018 року.

pidpr nar1

Про дотримання правил благоустрою прилеглої території нагадав начальник відділу комунального господарства, а також про необхідність переукласти договори на вивезення сміття у зв’язку зі зміною виконавця робіт з вивозу твердо – побутових відходів.

Представник Пенсійного фонду України доповіла про забезпечення прав громадян на соціальний захист.

Начальник відділу економіки запропонувала взяти участь у проекті «Український донецький куркуль», термін дії якого продовжено на 2018 рік та побажала підприємцям цікавих ідей та успішної реалізації проектів у разі перемоги.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.