У Великому Добропіллі з’являться агентські пункти Пенсійного фонду

Сьогодні в залі засідань міської ради пройшла спільна нарада за участю представників Добропільського об’єднаного управління ПФУ, відділів та управлінь міської ради, депутатського корпусу, профспілкових організацій та громадськості.

Основним питанням зустрічі було обговорення форм та дислокації пунктів надання послуг  з пенсійного забезпечення.

Добропільське об’єднане управління ПФУ в Донецькій області після декількох етапів реорганізації обслуговує Велике Добропілля, Добропільський та Олександрівський райони. Начальник управління Олег ГУЛАН підкреслив, що одним з найважливіших завдань фонду є створення таких умов, щоб кожен  мешканець мав змогу в максимально спрощеному та зручному режимі отримати необхідні послуги. Так, більшість звернень працівники фонду отримують саме з Білозерського, Білицького та Новодонецького. Наразі мешканці цих міст активно користуються веб-порталом та скайп-зв’язком, але для вирішення деяких питань цих каналів інформування не вистачає. Агентські пункти, які плануються до створення, дозволять отримувати консультації, довідки, посвідчення тощо без необхідності  їхати до Добропілля. Відкриття пунктів планується в Новодонецькому вже в березні, а в Білицькому та Білозерському — наприкінці року.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.