Методичний кабінет відділу освіти - переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар - 2017»

З метою пошуку та поширення найкращого інноваційного досвіду останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи, видавничою групою «Шкільний світ» під патронатом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України був проведений щорічний  Всеукраїнський конкурс «Освітній Оскар - 2017».

Методичний кабінет відділу освіти Добропільської міської ради на чолі із завідувачем Курдею Наталією Василівною теж взяв участь у цьому заході та презентував матеріали з досвіду роботи останніх трьох років. Приємним подарунком до Нового року стало запрошення на церемонію  нагородження до міста Києва 19 січня 2018 року (приміщення Національного інформаційного агентства «Укрінформ»), в якій взяли участь представники методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, методисти Героєва Валентина Іванівна та Гнилицька Людмила Володимирівна.

oskar2

Церемонію нагородження проводила Марина Володимирівна Мосієнко - генеральний директор ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ». Заслужені нагороди освітянам вручали  Павло Кузьмович Хобзей - заступник міністра освіти України та Василь Григорович Кремень - президент НАПН України.

oskar1

«Є концепція Нової української школи і вона позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян - цю концепцію реалізувати... Я сподіваюся, що ті 147 освітян, які взяли участь в конкурсі, - це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною, яка розвиває, подає приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей», - сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки  Павло Хобзей. 

Маємо надію, що відзначення напрацювань працівників методичного кабінету на державному рівні  піднесе імідж освітян Добропільщини та буде ще однією сходинкою до вершин педагогічного Олімпу!

Щиро вітаємо колег із заслуженою перемогою, бажаємо подальших творчих злетів, натхнення й переконливих здобутків! Ваша енергія, талант і віра в майбутнє заслуговують на визнання та відзнаку!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.