Здійснення нагляду за сім’ями з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах протягом 2017 року

Службою у справах дітей Добропільської міської ради проводиться послідовна робота з вирішення проблем соціального захисту неповнолітніх.

На обліку в службі станом початок січня 2018 року перебуває 53 дитини, які проживають в 32 сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах. За 2017 рік на облік поставлено 1 дитину, яка зазнала фізичного насилля. Зазначена сім’я перебуває під постійним контролем з боку служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, наркологічної амбулаторії, педагогічних колективу школи. Такі сім’ї, в яких існує загроза насилля над дітьми, виявляються за повідомленнями громадян, учбових закладів, наркологічної амбулаторії, Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Протягом 2017 року батьківських прав було позбавлено12 осіб відносно 15 дітей. В суді розглядається ще 6 справ, які вирішать долю 12 дітей.

Служба у справах дітей спільно з Добропільським ВП Покровського ВП ГУНП, міським відділом освіти та наркологічною амбулаторією проводить профілактичні рейди в сім’ї, в яких діти опинились в складних життєвих обставинах. За 2017рік проведено 48 профілактичних рейдів, обстежено 112 сімей, що перебувають на контролі служби у справах дітей.

Такі сім'ї відвідуються як під час рейдів, так і за повідомленням громадян, адміністрації учбових закладів. З батьками та дітьми проводяться профілактичні бесіди, діти залучаються до гуртків шкіл та позашкільної освіти. Сім'ям надається соціальна допомога, допомога в отриманні та оформленні документів.

На кожну дитину з такої родини заводиться особова справа, збирається пакет документів (копія свідоцтва про народження, акт обстеження матеріально-побутових умов проживання родини, характеристика і довідка на дитину з учбового закладу, довідка про стан здоров'я дитини, ксерокопія паспорту батьків, довідка з місця проживання, кольорова фотокартка).

Соціальний супровід таких сімей згідно чинного законодавства здійснює центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Систематично ведеться облік і робота з підлітками, які схильні до бродяжництва та жебракування.

В місті до вирішення проблем дитинства притягнута увага широкої громадськості, благодійних організацій, приватних осіб. Постійно проводяться спільні огляди умов проживання, навчання, оздоровлення, працевлаштування і соціального захисту дітей пільгових категорій.

Робота в даному напрямку триває та перебуває на постійному контролі.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.