День Соборності України в освітніх закладах міста Добропілля

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в освітніх закладах Добропільської міської ради проходять заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

«Моя Україна – єдина і неподільна» - цій темі присвячують Уроки пам’яті, виховні години, виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави».

soborn1

 

Дослідження проблем становлення незалежної демократичної держави в Україні обговорюються сьогодні  в історичних секціях шкільних наукових товариств, на тематичних конференціях, круглих столах, присвячених історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні «Великий день єднання», «До тебе, рідна Україно, серцем лину».

soborn2

В освітніх закладах проходять тематичні конкурси малюнків, виставки у шкільних бібліотеках, «Я славлю свою рідну Україну», організовано виставки фотофактів та перегляд  документального фільму «Акт злуки».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.