Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Міністерством юстиції України з 2015 року запроваджено пілотний проект Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», який надав змогу фізичним особам подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет. Метою електронного сервісу є спрощення процедури отримання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Наказом Міністерства юстиції України від 25.09.2017 № 3007/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України з питань діяльності у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» до пілотного проекту щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет долучилися всі відділи державної реєстрації актів цивільного стану.

Скористатися нововведенням досить просто, вхід на веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua.

Через веб-портал кожен має можливість:

- подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану громадян заяви про повторну видачу свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені та інші;

- задати питання та отримати консультацію працівників відділу ДРАЦС;

- здійснити попередній запис на відвідування відділу ДАРЦС із зазначенням зручних дати та часу тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.