Добропілля - перше українське місто, яке приєдналось до Глобального договору ООН

25 січня відбулася перша телеконференція між Добропіллям і Мельбурном в рамках членства Добропілля в Глобальному договорі ООН.

Добропільський міський голова Андрій АКСЬОНОВ ініціював вступ до Глобального договору ООН в листопаді 2017 року. Добропільська міська рада підтримує Десять принципів Глобального договору Організації Об'єднаних Націй з прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Добропілля має намір зробити Глобальний договір ООН і його принципи частиною стратегії розвитку громади, культурної та повсякденній діяльності. Місто підтвердило свою готовність брати участь в спільних проектах, які просувають більш широкі цілі розвитку Організації Об'єднаних Націй, зокрема Цілі сталого розвитку.

В ході телеконференції з Заступником директора Програми міст Глобального договору ООН Елізабет РАЙАН і Технічним координатором по взаємодії з містами Глобального договору ООН Джейн МЮЛЛЕТ з'ясувалося, що Мельбурн і Добропілля стикаються з однаковими викликами, такими як залежність від вугілля.

Перехід від використання вугілля у виробництві електроенергії до інноваційних методів є важливим питанням для обох територій.

«Головна мета, яку ми ставимо перед собою, - поліпшити якість життя до такого рівня, щоб люди хотіли жити і працювати в Добропіллі. Щоб в місті залишалося молоде покоління - діти та онуки» - підкреслив Андрій АКСЬОНОВ.

«Завдяки такій цілі ми можемо досягти плідної співпраці. Глобальний договір ООН зробить все для того, щоб підтримати ініціативу Добропілля» - заявила Елізабет РАЙАН.

Варто відзначити, що Добропілля - перше українське місто, яке приєдналось до Глобального договору ООН.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.