Онлайн послуги у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно

Запроваджено відкритість та доступність даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Громадяни, представники юридичних осіб мають можливість отримати  послуги онлайн через кабінет електронних сервісів за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/services/registry:

- інформацію з Державного реєстру прав про зареєстровані права на  нерухоме майно;

- перевірити виданий документ;

- перевірити інформацію про стан розгляду заяви/запиту (пошук та перегляд інформації про стан розгляду заяви запиту, що були подані державному реєстратору у паперовій формі).

Так, для фізичних та юридичних осіб інформація за:

- об’єктом нерухомого майна

- суб’єктом речового права

надається в електронній формі через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України https://kap.minjust.gov.ua/ за умови ідентифікації такої особи (фізичної або юридичної) з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи або в паперовій формі державним реєстратором.

Наголошуємо, що інформація про зареєстровані права та їх обтяження, отримана в електронній чи паперовій формі за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру прав, має однакову юридичну силу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.