Футболісти Добропілля - призери Відкритого міжобласного турніру з міні-футболу

У м. Баранівка (Житомирська область) 27 січня 2018 року на базі міського фізкультурно-оздоровчого комплексу відбувся відкритий турнір з футзалу серед юнаків 2005 року народження, присвячений пам’яті Володимира Постового. 

У турнірі взяли участь 6 збірних з регіонів України.

Добропілля представила команда м. Білозерське під керівництвом тренера Володимира Грибаускас.

Команди були розділені на дві групи. До складу першої групи увійшли: ФК «Полісся» м. Житомир, ДЮСШ м. Бердичів та ФК «Вуглик» м. Білозерське Донецької обл. До складу другої – ДЮСШ м. Баранівка, ДЮСШ м. Полонне Хмельницької обл. та ДЮСШ м. Самбір Львівської області.

Велика увага, і це не дивно, була прикута до матчів, котрі, як заведено, проходили у напруженій та запеклій боротьбі. Кожна команда намагалася отримати максимальний результат і викладалась на всі 100%. Підтримати учасників приїхали батьки і волонтери.

Третю сходинку турнірної таблиці посіли спортсмени Добропілля, поступившись командам ДЮСШ з м. Самбір Львівської області (друге місце) та ДЮСШ м .Бердичів (перше місце).

Кращім гравцем визнано Артема Смирнова (м. Білозерське).

Переможцям вручили кубки, медалі та грамоти. Крім того, кожна команда отримала у подарунок солодощі, а кращих гравців кожної із команд нагородили призами.

f turn zhitom1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.