«Впевнений старт» мандрує дошкіллям Добропілля

Педагоги міста Добропілля Героєва В.І., методист методичного кабінету відділу освіти, та Андруняк А.І., вихователь-методист ЗДО № 34 «Вуглик», стали активними учасниками тренінгу «Підготовка тренерів для навчання вихователів ЗДО за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», який було організовано для центрального сектору області на базі опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради.

Тренери — автори програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» Хартман О.Ю. та Корнєєва О.Л. ознайомили педагогів зі змістом, особливостями впровадження, алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку перед вступом до Нової української школи. Протягом заходу учасники навчалися проводити тренінги в дошкільних закладах із педагогами, а також працювати не тільки з дітьми, але й з батьками, а по завершенню отримали сертифікати.

Учасники тренінгу висловлюють щиру подяку організаторам і тренерам за можливість навчитися та долучитися до створення єдиної команди висококваліфікованих фахівців, які перетворять дитячі садки Добропілля на комфортні заклади дошкільної освіти, де кожен малюк отримає впевнений старт у доросле шкільне майбуття!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.