Дошкілля Добропілля долучається до впровадження нової програми «Впевнений старт»

Заклад дошкільної освіти №34 «Вуглик» (завідувач Баликіна О.Є.) розкрив свої двері для першої групи педагогів міста Добропілля (ЗДО №9, 34, 35, 36 та НВК №3, 4) – 32 учасників тренінгу «Підготовка вихователів ЗДО до роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

Тренінги провели Героєва В.І., методист методичного кабінету відділу освіти та Андруняк А.І., вихователь-методист ЗДО № 34 «Вуглик», які були підготовлені авторами програми «Впевнений старт» Хартман О.Ю. та Корнєєвою О.Л.  

Тренери ознайомили присутніх педагогів з особливостями впровадження нового комплексу, зі змістом та алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку перед вступом до Нової української школи за оновленою програмою «Впевнений старт». Упродовж заходу учасники мали можливість більш докладніше ознайомитись з перевагами і можливостями навчально-методичного комплексу «Впевнений старт», навчалися орієнтуватися в запропонованих посібниках, а також працювати не тільки з дітьми, але й з батьками.

Учасники тренінгу висловлюють щиру подяку тренерам за можливість навчитися та долучитися до створення єдиної команди висококваліфікованих фахівців, яким надається можливість створити освітнє середовище свого  закладу дошкільної освіти, в якому кожен малюк отримає впевнений старт у доросле шкільне майбуття!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.