Оформлення та заміна паспорту у добропільському ЦНАПі

Центр надання адміністративних послуг у місті Добропілля повідомляє, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №302, кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт.

Документи для оформлення паспорта громадянина України подаються за місцем реєстрації.

Звертаємо Вашу увагу на те, що паспорт зразка 1994 року (у формі книжечки) вже не оформлюються, а замість них оформлюється паспорт з безконтактним електронним носієм у формі картки (ІD-картка).

ІD-картка оформлюється особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18-річного віку - на кожні 10 років.

Обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року (в формі книжечки) на ІD-картку здійснюється тільки у разі:

1) зміни інформації, внесеної до паспорта (зміна прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця народження);

2) виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

3) непридатності паспорта для подальшого використання;

4) досягнення 25- чи 45-річного віку особою, яка має паспорт зразка 1994 року (за бажанням).

Звертаємо Вашу увагу, що у деяких випадках подання документів для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки здійснюється лише у територоіальних підроздіах ДМС («паспортний стол»), а саме:

1) набуття особою громадянства України;

2) оформлення особі паспорта вперше після досягнення 18-річного віку без подання документів з фотозображенням особи, виданих повноваженими органами, установами, організаціями;

3) оформлення паспорта вперше після досягнення 18-річного віку особі, яка надала рішення суду про встановлення особи (для осіб, яких не було встановлено за результатами проведення процедури встановлення особи);

4) повернення на проживання в Україну особи, яка постійно проживала за кордоном;

5) оформлення паспорта особі, яка не може пересуватися самостійно у зв'язку з тривалим розладом здоров'я, що підтверджується медичним висновком відповідного закладу охорони здоров'я, оформленим в установленому порядку, якщо така особ не отримала паспорта, оформленого із застосуванням засобів Реєстру;

6) відбування особою покарання в установах виконання покарань або перебування на ривалому стационарному лікуванні в закладах МОЗ закритого типу.

Якщо ви втратили паспорт або його викрали, то з цим питанням необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.