На громадських слуханнях підтримано важливі проекти

Сьогодні під головуванням Секретаря міської ради Віктора ДРЕВАЛЯ відбулись громадські слухання з обговорення робочих проектів «Будівництво подовження колії №27 станції Добропілля парк ЦЗФ, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та «Реконструкція парку ЦЗФ станції Добропілля, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Проекти представила начальник ділянки відвантаження ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» Ірина НАЗАРЧУК.

На жаль, спостерігається низька активність громадськості при проведенні громадських слухань та обговоренні проектів. Тому висловлюємо щиру подяку активістам органів самоорганізації населення м. Добропілля Клавдії СТЕЦЕНКО та Любові ДЕРИПАЛКО за активну участь та небайдужість до майбутнього міста.

Проекти «Будівництво подовження колії №27 станції Добропілля парк ЦЗФ, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та «Реконструкція парку ЦЗФ станції Добропілля, що знаходиться на балансі та на території регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було підтримано одноголосно, адже їх реалізація дозволить переробляти майже 100% добропільського ресурсу вугілля.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.